Все повече българи спират да слушат обещанията на политиците и започват да вярват на това, което виждат всеки ден на пазара, в магазина, по сметките си. Там няма телевизионни студиа и гръмки речи. Там има истината.

Продавачът на домати знае как токът е поскъпнал. Пенсионерката знае колко струва хлябът. Младото семейство знае, че заплатата не стига до края на месеца. Това е реалността на България: високи цени и ниски доходи.

Докога българският народ ще плаща европейски цени с балкански заплати? Докога шепа хора ще забогатяват, докато милиони живеят в несигурност?

Истината не е в парламента. Истината е на касата в магазина.