Няма как да говорим за воля на народа, когато народът не е питан.“
Той заяви, че българските граждани все повече имат усещането, че решенията се взимат далеч от тях.
„Хората искат референдуми. Искат гласът им да има значение.“
Според него огромният проблем е именно отчуждението между властта и обществото.
„Българите вече не чувстват държавата като своя.
