Няма как да говорим за воля на народа, когато народът не е питан.“

Той заяви, че българските граждани все повече имат усещането, че решенията се взимат далеч от тях.

„Хората искат референдуми. Искат гласът им да има значение.“

Според него огромният проблем е именно отчуждението между властта и обществото.

„Българите вече не чувстват държавата като своя.

“Хората усещат, че никой не ги пита за най-важните решения.“