Смяна на системата

Времето е най-голямото предимство, което ние младите имаме. Пред нас стоят години, в които можем да работим, да се развиваме и да променяме България така, както искаме да я виждаме: справедлива, силна и модерна държава. Именно младите хора са тези, които носят енергията, смелостта и желанието за истинска промяна.

Все повече млади българи вярват, че страната има нужда от нов модел на управление и по-силна отговорност пред народа. Според тях президентската република може да даде по-ясна посока, стабилност и по-малко задкулисие в политиката. Когато младите са активни и участват в обществения живот, промяната става възможна.

България има бъдеще, но то зависи от нас. Ако използваме времето, знанията и гласа си разумно, можем да изградим държава, в която младите хора остават, развиват се и вярват, че усилията им имат смисъл.